Z důvodu, že se s čerstvým permanentním makeupem nesmí chodit na přímé slunce, nebudu ČERVENEC/SRPEN permanentní makeup provádět. Ani korekce...pro korekce platí úplně stejná pravidla v péči jako při novém PM.

V červenci a srpnu budu provádět pouze svatební líčení a líčení na focení.  

---------------

POZOR!

ZMĚNA ADRESY SALONU!!!

NOVÁ ADRESA:

Vnorovy,Dražky 749

 

ČERVENEC 2018:

MATEŘSKÁ DOVOLENÁ, PRACUJI POUZE OMEZENĚ.

Modeláž nehtů, Shellac, Mezoterapie dočasně ukončena. Na tyhle služby se nelze u mě objednat.

Možno se objednat pouze na PERMANENTNÍ MAKEUP a SVATEBNÍ LÍČENÍ. 

Objednávky můžete psát i na FCB, a na email: eva.lex@seznam.cz. Mám často kvůli miminku vypnuté zvonění na mobilu, ne vždy telefonát můžu vyřídit.

------

od ČERVENECE 2017  Mateřská dovolená!

 Objednávky dle domluvy....

------

Nabízím garantství (funkci odpovědného zástupce pro zřízení živnostenského listu) pro obory manikúra, nehtová modeláž, porušení intergity kůže, permanentní makeup, tetování. Info, ceník: dle domluvy.

-------

V ÚNORU 2017 jsem se stala absolventem školení světově uznávaného Mistra Sviatoslava Otchenashe z Estonska. Dle mého je to nejlepší školení pro pokročilé, co může PMU artist absolvovat. Sviatoslav patří mezi nejlepší PMU artisty a školitele na celém světě, má uděleno několik ocenění, odškolil přes 200 školení! Jeho školení je hodně drahé, pro mnoho PMU artistů nedostupné, školení je náročné, nabité spoustou informací. Dlouho, dlouho jsem se chtěla zúčastnit, teď v únoru se mi to podařilo, splnila jsem si svůj velký sen. Po školení Mistra Sviatoslava se práce každého PMU artisty posouvá o level výš. Programem školení bylo VLÁSKOVÉ OBOČÍ (Sviatoslavova unikátní technika kresby) STÍNOVANÉ OBOČÍ (jinde nazývané: pudrové, ombré, stardust....), STÍNOVANÁ OČNÍ LINKA, 3D STÍNOVÁNÍ RTŮ. 

V prodeji u mě, unikátní růstové sérum na řasy HairPLUS

V prodeji dárkové poukazy na Vánoce, narozeniny, pro radost... PERMANENTNÍ MAKEUP, LÍČENÍ, SHELLAC. Možno vyzvednout po domluvě u mě v salonku, nebo lze zaslat i poštou (platba předem na účet). Platnost poukazu je 6 měsíců od zakoupení. 

3.11.2015

STOP STAV přijímání nových zákaznic na modeláž nehtů. Nové zákaznice na nehty nepřibírám !