Svatební líčení 

Svatební líčení je naprosto mimořádné líčení, musí být jemné, ale přesto výrazné, kvůli fotografování. Svatební líčení je něco mezi denním líčením, slavnostním líčením a fotomakeupem... 

Na svatební líčení se používají profesionální podklady, techniky, přípravky a fixátory, aby líčení vydrželo co nejdéle, běžnými produkty z drogerie takové výdrže nedosáhnete. Můžete si nechat nalepit jednorázově řasy - páskové, nebo trsové do vnějšího koutku oka. 

Dle přání na svatbě upravím i vaše nejbližší, po domluvě přijedu k vám domů. Na líčení používám profesionální značky Makeup studio, Inglot, Zoeva, Maqpro, Artdeco, Estée Lauder...

Před svatebním líčením se dělá zkouška, kde vybereme barvy, intenzitu a styl líčení. Výhoda zkoušky je, že si vyzkoušíte jak se budete v líčení cítit, líčení je jiné, než běžně nosíte. Svatební líčení bez zkoušky nedoporučuji, pokud se svatební líčení domlouvá až na místě, hodně to zdržuje a výsledek nemusí být podle vašich představ. Na zkoušce taky poznáte, jestli se vám můj ,,rukopis,, líbí, jestli se v líčení cítíte dobře. Vyzkoušíme jemné i výraznější líčení. Zkoušku doporučuji  3-4 týdny před svatbou. Vezměte si klidně na zkoušku obrázek s líčením dle Vaší představy. Nabízím i úpravu a barvení obočí (nutno nahásit předem). Inspiraci na svatební líčení najdete i na mém blogu ZDE             

Svatební líčení nevěsty trvá cca 60 minut. Svatební hod hosté cca 30-45 minut. Při rezervaci termínu na svatební líčení už mějte naplánovaný cca čas líčení, nebo alespoň čas obřadu. 

 

    

Fotomakeup

Dokonalé líčení před objektiv. V dnešní době velice populární, fotit se nechává skoro každý. Fotomakeup má poněkud jiné zákonitosti než běžné líčení. Velký důraz je kladen na podklad, je třeba zvolit vhodné barvy a jejich intenzitu. Při fotomakeupu se dělá líčení minimálně o stupeň silnější a s větší krycí schopností, než při běžném makeupu. Profesionální záblesková světla hodně "vypalují" ... jde tak vidět jakákoliv chyba na pleti. Každému fotografovi kvalitní makeup ušetří spoustu práce při následné úpravě fotografií, někteří fotografové bez profesionálního fotomakeupu nefotí. 

Na líčení doporučuji přijít odlíčená, po odlíčení někomu slzí oči, atd... Klasické líčení trvá přibližně 45 minut, extravagantnější makeupy, kdy se používají umělé řasy, lepení kamínků, glitrů atd. trvá od 60-ti minut. Fotomakeup s úpravou vlasů trvá 60-90 minut.

Možno provést  i jednoduchou upravů vlasů - žehlení či natočení. (nutno nahlásit předem!) Vlasy by neměly být před focením gelované či lakované. V případě zájmu o složitější účes se objednejte ke kadeřnici.    

 

          

 

Svatební líčení Vnorovy Strážnice Veselí nad Moravou Kyjov Vracov Bzenec 

Uherský Ostroh Hodonín Uherské Hradiště Kunovice