NEIVAZIVNÍ - mikrojehličková mezoterapie je trendy, mimořádně účinná metoda, pomocí které lze dosáhnout omlazení, osvěžení a hloubkové regenerace, obličeje a dekoltu, řeší problémy, na které již běžná dermokosmetika nestačí. Vyhlazuje drobné a střední vrásky, jizvičky po akné… Mezoterapií lze hlouběji, pomocí speciální hlavice s plastovými jehličkami, zapravit účinné látky s většími částicemi do dermální vrstvy. Mezoterapie se provádí na povrchu kůže, ošetření je rychlé, bezbolestné s účinkem, který okamžitě vidíte i cítíte, s každým dnem dochází k viditelné revitalizaci pokožky.

 

JAKÉ JSOU VÝHODY TÉTO MEZOTERAPIE?
Neinvazivní metoda není pro vaši kůži riskantní a nemá vedlejší účinky. Hlavní výhodou této metody je nepřítomnost jakýchkoliv jehel, což zaručuje bezpečné a bezbolestné ošetření. Neinvazivní mezoterapie dokáže do pleti dopravit až 2000x účinněji vyživující látky než klasické kosmetické ošetření. Další výhodou u neinvazivní mezoterapie je nižší cena ošetření oproti klasické injekční –lékařské mezoterapii. Klient je schopen ihned po ošetření zapojení do běžného života. Tento druh  mezoterapie lze provádět v jakémkoliv ročním období. Mezoterapie se neprovádí v těhotenství!

PŘI MEZOTERAPII SE POUŽÍVÁ:

Kyselina hyaluronová s peptidy, a koktejl speciálních sér,  které vyhlazují mimické vrásky, zjemňují pokožku, stimulují produkci kolagenu a elastinu. Kyselina hyaluronová zajišťuje intenzivní hydrataci pleti. Peptidy jsou látky, které napodobují účinek botulotoxinu, mají vliv na uvolnění mimických svalů, zároveň stimulují produkci vláken odpovědných za pevnost a vypnutí pokožky. Speciální zpevňující sérum DMAE zajištuje lifting obličeje, chrání pleť před volnými radikály.

 Naplánujte si ošetření po práci, po schůzkách, po nákupech, at můžete po ošetření jít rovnou domů. Po ošetření je pokožka krátce začervenalá. Nalíčit se můžete až druhý den ráno! Doporučuji udělat 3 kůry po 1 měsíci. Na ošetření mezoterapií přijďte bez makeupu na pleti! Pleť musí být čistá, bez zbytků částic z líčidel.

Mezoterapii může provádět pouze zdravotnický pracovník,nebo kosmetička s praxí. 

,,Dopřejte si něco pro sebe, pro svou pleť, přijďte si odpočinout, položit se na lehátko, na chviličku zrelaxovat, načerpat novou energii v dnešní uspěchané době, nechte se chviličku hýčkat,,