Jak jsem se dostala k projektu ,,Násob přijem, násob svobodu,, ?

Při mateřské dovolené jsem stále hledala něco, čím bych si mohla přivydělat nějakou korunu navíc. Mám rozjetý fungující salon, nemůžu si stěžovat na nedostatek klientů, možná si říkáte, že asi nemám klienty, když hledám další přivýdělek.  ALE problém mojí práce je, že musím pracovat v pevně danou dobu, s klientem z očí do očí. Tuhle práci miluji, ale je to občas težké skoubit s dětmi. Když jsou nemocné, když nemám hlídaní..... Nebo když čekám klientku např. na 13:00, a protivné, unavené dítě ve 12:50  ne a ne usnout....

Nebo když jsem nemocná já a na 14 dní vypadnu ze salonu, jako podnikatel nemám žádnou nemocenskou, nebo úlevu na sociálním a zdravotním.... Jsem doma zadarmo. Před dětmi jsem pracovala 7 dní v týdnu, což ted s dětmi už není možné. A nechci aby mi děti často říkaly: ,,Zase musíš jít do salonu? Ale my si s tebou chceme hrát,,

Strašně mě lákalo online podnikání, které není závislé na čase,  u kterého pracuji když mám zrovna čas, třeba ráno, když nemůžu spát, nebo večer, když se podaří děti brzy uspat... Nebo když jsem nemocná a ležím v posteli. 

Do cesty mi přišel zajimavý projekt Social Retail, kdy si můžu otevřít vlastní E-SHOP, bez skoro nulové investice. Tenhle projekt vlastního e-shopu na mě skákal  z více stran od známých i neznámých... Ale jsem takový nevěřící Tomáš, trvá mi, než si něco připustím k tělu a ještě déle mi trvá, než uvěřím v účinnost a kvalitu produktů....nepodepsala bych se pod nic, čemu nevěřím. Pár let jsem žila NON TOXIC (praní, kosmetika, látkové pleny pro děti...) , zajímá mě složení toho co jím a co na sebe natřu, ne že bych tohle dodržovala na 100% ale alespoň kompromis mít musím. Miluji přírodní kosmetiku a přírodní produkty.

Baví mě práce na internetu a sociálních sítích, tvorba webu a práce v grafických editorech, takže mít vlastní eshop, který si můžu programovat sama byl něco pro mě.Online nakupování v dnešní době stále roste a využívá stále víc a víc lidí. 

Co to je ten Social Retail?

 • Podnikatel získá přístup na E-SHOP, který už je nachystaný a může začít vydělávat hned od prvních obratů pěkné zisky
 • Není nutné se kvalifikovat na jakési pozice a udržovat si je, není nutná velká investice do skladu, tak aby mohl eshop fungovat
 • Slučuje to nejlepší z fungujících podnikatelských trendů – E-SHOP affiliate, frenčízing, network marketing
 • Zcela jiný přístup a energie, než v klasických network marketinových projektech
 • Založeno na vlastním brandingu, namísto klasických projektů, kde se propaguje značka společnosti
 • Jedinečný koncept pro budování zákaznické základny a skvělý VIP program, který zákazníci zbožňují
 • Chytrý inovativní affiliate program a program „Sdílej lásku“ kde si zákazníci navzájem sdílí promo slevové kódy
 • Síla OPAKOVANÉ SPOTŘEBY a možnost násobit své zisky a automatizovat obraty
 
 

Pro koho je projekt vhodný a s kým ráda navážu spolutvorbu? 

 
 • Ať už podnikáte, nepodnikáte, jste z jakéhokoliv oboru, máte nebo ještě nemáte úspěšné podnikání a máte zároveň chuť rozvíjet další zdroj příjmu a bude vám to dávat smysl, tak tady se meze nekladou a příležitosti může využít každý dobrosrdečný člověk, který má chuť podnikat chytře, násobit své zisky, vydělávat, i když u toho není a to způsobem, že si budete budovat svou Značku etickou cestou se záměrem lidem opravdu dávat hodnotu a pomáhat. 
 • Jsem také velmi otevřená spolupráci s lidmi, kteří mají už zkušenosti především z network marketingu a chtějí dopřát lidem ve svém týmu víc úspěchů, než jak tomu statisticky běžně bývá. Jste člověk, který neladí se starým způsobem a systémem budování byznysu? Pokud jste naučený na staré manévry z MLM projektů, nutíte a naháníte lidi do týmu, přesdvědčujete o funkčnosti produktů, posíláte zprávy lidem s nabídkami, komentujete s týmem falešné komentáře na sociálních sítích atd., tak společnou cestu NENAJDEME. Pokud je naopak toto přesně to, co s vámi taky neladí, pak můžeme spolutvořit. 
 • Teď o to víc otevírám dveře na tuto podnikatelskou palubu pro nové podnikavé duše, se kterými si užijeme společnou jízdu, spolutvorbu a transfromacI. Běží velmi speciální šance, které lze využít a mít o to zajímavější úspěchy a zisky.
 • Náš online systém je již dokonale připraven, díky čemu trháme rekordy v obratech, aktuálně finalizujeme i speciální online virtuální asistenci pro ještě větší automatizaci pro naši komunitu, která ukazuje, co všechno je možné.

Pokud vás to láká, chcete se dozvědět více, nebo máte jakékoliv otázky, napište mi....