Toužíte po dokonalých sexy řasách bez prodloužení umělými?

Hrozně mě lákalo vyzkoušet nějaké růstové sérum na řasy. Na trhu je veliké množství preparátů v různých cenových relacích. Od 500-3000,- proto jsem dlouho váhala, není to malá investice. Ale které je to správné? U kterého to nebudou vyhozené peníze? Je jasné, že každá firma tvrdí, že zrovna to jejich sérum na řasy je to nejlepší....  Po více než dvouletém bádání, čtení recenzí, sledování fotek, článků, atd. Jsem se rozhodla, že vyzkouším sérum od firmy Skinso - HairPLUS, na které se mi dostávaly ty NEJLEPŠÍ recenze. Několikrát jsem i viděla účinky u svých klientek při líčení.. Navíc je na přírodní bázi, což je super :

Tady něco o séru:

HairPLUS je unikátní přípravek, obsahující komplex vysoce účinných BIO peptidů, které dokáží řasy prodloužit, zahustit a zlepšit jejich kvalitu. Dále obsahuje velmi důležité látky jako jsou ženšen ( způsobuje prokrvení folikulů řas, aby sérum lépe prostupovalo k řasovým kořínkům), vitamíny A, C, E, Panthenol. Peptidy způsobí to, že je výrazně prodloužena anagenní (růstová) fáze cyklu= řasy a obočí mohou dorůst do svého maxima. Peptidy jsou ve zdravotnictví využívány pro stimulaci imunity, k hojení ran, k hojení akné, pro růst vlasů a využívá se jich v antimikrobiálním ošetření ran. 

TESTOVÁNÍ HAIRPLUS probíhalo u vybrané skupiny klientů po dobu 2 týdnů, při aplikaci 1x denně (ráno,nebo večer). Byl zaznamenán nárůst délky řas o 25-40% a prokazatelný nárůst hustoty řas. Klinické studie prokázaly, že k maximálnímu nárůstu délky řas dochází během 6 až 8 týdnu. Splňte si svůj sen o přirozeně dlouhých a hustých řasách. 

 

Použití:

- nanášíme 1x denně, ke kořínkům řas (možno na horní i spodní řasy) jako oční linku ve velmi jemné vrstvě

- možno aplikovat taky na obočí

- při každodenním používání jedno balení vydrží 6-9 měsíců

-nezapomínejte na aplikaci každý den, pokud sérum použijete jen jednou za týden, nemůžete očekávat toužené výsledky

-bejte na to, aby se vám sérum HairPLUS nedostalo do očí !!

 

Ráda bych poskytla i vám možnost sérum HairPLUS vyzkoušet, takže je možné u mě v salonku od dubna 2016 zakoupit.

Cena: 2280,-

 

 

15.5.2016:

Moje řasy po 4 týdnech používání séra. Musím se tedy přiznat, že ne každý den jsem natřela, někdy zapomínám :) A i tak má účinky. Zdá se mi, že séru opravdu dělá, to co slibuje. Řasy jsou opravdu hustější, pevnější a delší. 


 

 

 

Více info o produktu a recenze najdete i na oficálních na stránkách www.hairplus.cz