Benefity užívání NONI ( Morinda Citrifolia)
:
 
Noni podporuje imunitní systém, podporuje kondici, chrání zdraví, má výborné antidepresivní účinky. Čistí krev a celou oběhovou soustavu. Je silný antioxidant, je skvělý při rýmě a nachlazení. 
 
Má pozitivní vliv na trávicí soustavu , zlepšuje trávení, doporučuje se i na záněty střeva , divertikuly a jiné typy vleklých zánětů.
 
Podporuje imunitní systém a obranyschopnost organismu vůči virům a bakteriím, které se staly rezistentní vůči antibiotikům, dokonce zkracuje dobu virových onemocněnî nebo je zastaví ještě před plným propuknutím virového onemocnění. 
 
Bylo prokázáno, že aktivní složky dokáží kontrolovat nebo účinně zastavit více než 6 typů bakteriálních infekčních kmenů Čistí buňky a to tak, že opětovně dochází ke komunikaci mezi buňkami, takže se doporučuje jako prevence i podpůrný prostředek při onemocnění rakovinou, eliminuje předstupně rakoviny a zabraňuje množení rakovinových nádorů, vhodný při chemoterapii, při léčbě paradontózy, bolesti zubů, vhodný při cukrovce, vhodný i na vnější rány a štípance i oděrky, jelikož má tišíci a zklidňující účinky. 
 
Díky xeroninu a proxeroninu, kterého je v ovoci Noni 800 x více než v ananasu, působí jako mírné antidepresivum, odbourává stres. Látky obsažené v Noni zasahují do opravy poškozených buněk na molekulárni úrovni. 
 
 
Je skvělý pro děti od 3 let, na takové ty časté rýmičky a nachlazení 
 
Doporučuje se užívat na lačno 30 ml denně, a na lačno prý proto, aby prvky Noni prošly trávicím traktem bez poškození trávicími kyselinami.
 
 
  • Obsahuje 92% šťávy noni, s jablečnou šťávou a směsí dalších šťáv a zeleninových koncentrátů 
  • Bohatý na obsah polysacharidů a fytonutrientů Jedná se o aktivní pigmenty nalezené v řadě ovoce a zeleniny. 
  • Mikronizované složení – technologie poskytuje rovnoměrné rozložení ovocných částic a poskytuje hladší konzistenci. 
  • Bez umělých sladidel, dochucovadel a bez barviv.
  •  
SLOŽENÍ: Pasterizovaná šťáva noni z koncentrátu (92 %), koncentrát jablečné šťávy (6,4 %), přírodní příchuť bobulí, mrkvový koncentrát, koncentrát ze sladkých fialových brambor, koncentrát z ředkvičky, koncentrát z třešňové šťávy, regulátor kyselosti: kyselina citronová, borůvkový koncentrát.
 
 
 
 
Pod tlačítkem OBJEDNAT získáte slevu 10Euro na první nákup, plus další výhody. 
Současně potvrďte moje jméno EVA LEXOVÁ, aby jste slevu získali.
Nebo vložte v košíku promo kód: 6372607
(Dalších 5-15% slevu můžete získat dle počtu položek)
 
Pokud si s nákupem nevíte rady, napište mi o přístup do skupinky na Facebooku KOLAGENOVÝ MATRIX® a já vás označím u videa "Jak jednoduše a nejvýhodněji POPRVÉ nakoupit v Eshopu?" Ve skupince se můžete mrknout i na recenze od klientů.