AXIS™ Trebiotic ,,Tři-biotika,, 

Střeva jsou našim druhým mozkem. A až 80% naší imunity se nachází ve střevech. Exkluzivní Microbiome Matrix™ podporuje optimální zdraví střev, imunitní funkce, zdraví mozku a celkovou pohodu. Střevní mikrobiom je hlavní

 bránou ke zdraví. Špičková věda o nutraceuticích, která přesahuje zdraví střev s technologií Microbiome Matrix™ 3 v 1 se třemi klíčovými faktory je dokonalým pomocníkem v péči o zdravou střevní mikroflóru.

 

 

 
 • Prebiotikum GOS jako potrava pro prospěšné kmeny pomáhá střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou. 
 • Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují diverzitu mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí. EpiCor® GI+ (postbiotický) - celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu. 
 • Optimalizuje zdraví trávicího traktu, podporuje integritu střevní bariéry, optimalizuje syntézu mikroživin,
 •  podporuje diverzitu mikrobiomu. 
 • Podporuje imunitní funkce. 
 • Jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom
 • 10 miliard buněk na porci v době výroby. 
 • Bez GMO, vegetariánské, bez cukru, keto-friendly a bez lepku 
 •  
 

Modere Axis™ TreBiotic je špičkový vědecky podložený přípravek s jedinečným 
složením 3 v 1. Obsahuje tři klíčové faktory: GOS – potrava pro přátelské bakterie; komplex přátelských bakterií, který poskytuje 3 vědecky podložené kmeny bakterií odolných vůči kyselinám; a EpiCor® – jedinečný fermentát z plnohodnotných potravin, který je předmětem 15 vědeckých studií. 
 Axis TreBiotic využívá inovativní systém dávkování pomocí kuliček, takže nemusíte polykat žádné pilulky.
 
 
 
,,Kuličky,, milují i děti, pomahají jim na imunitu, dětem se dává pouze malinké  množství, na ranní kaši, do jogurtu... 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fiber / Vláknina s probiotiky
 
Jedinečný komplex vlákniny s vitamíny a probiotickým kmenem pomůže získat až 24% doporučené dávky vlákniny na denní porci.
 

 • Jednoduchý a snadný způsob, jak zůstat na vrcholu svého příjmu vlákniny.
 •  Podporuje zdravý trávicí systém, zdraví střev a odstraňování odpadních látek, což pomáhá navozovat pocity pohody. 
 • Pomáhá udržovat normální a zdravou hladinu cholesterolu. 
 • Pomáhá omezit pocity hladu mezi jídly. 
 • Směs vlákniny obsahuje slupky semen psyllia, celulózu a guarovou gumu. 
 • Formule také obsahuje inulin a Bacillus subtilis, který je znám jako půdní probiotikum, které velice dobře odolává kyselému žaludečnímu prostředí. Bezlepkový. 
 
Použití: Do prázdné sklenice dejte dvě zarovnané odměrky 8g. Smíchejte s plnou sklenicí (250 ml) vody nebo jiné tekutiny. Rychle zamíchejte a ihned vypijte. Pokud směs zhoustne, přidejte více tekutiny a promíchejte. 
 
OBSAHUJE:
 

SLUPKY SEMEN PSYLLIA (Jitrocele indického) 

Rozpustná vláknina, která na sebe dokáže navázat tolik vody, že svůj objem zvětší až dvacetkrát, takže zaplní žaludek a navodí pocit sytosti při minimálním obsahu kalorií. Podporuje peristaltiku střev a rychlejší odchod stolice z těla, včetně všech škodlivin a odpadních látek. V případě malého příjmu vlákniny v potravě je stolice málo častá, potrava ve střevě kvasí a dochází ke vzniku toxinů!

INULIN 

Rozpustná vláknina – jedná se o tzv. fruktan, tedy o molekulu, jejíž základ tvoří molekuly fruktózy spojené v řetězec. Inulin se díky své chemické struktuře nevstřebává v tenkém střevě. Namísto toho prochází až do střeva tlustého, kde plní funkce PREBIOTIKA. Může také být využit jako zdroj výživy pro bakterie, které zde žijí.

GUMA GUAR 

Rozpustná vláknina. Guarová guma je vyráběna z guarových bobů

CELULÓZA 

Nerozpustná tzv. hrubá vláknina. Její složky dokážou velmi dobře vodu absorbovat, ale nebobtnají, jak je to v případě rozpustné vlákniny, ale změkčují stolici a jemně mechanicky dráždí střevní stěnu a urychlují tak střevní peristaltiku.

BACILLUS SUBTILIS (bacil senný) 

Probiotický kmen. Bacillus subtilis neboli bacil senný je půdní nepatogenní bakterie, která je základním prvkem ekosystému celé planety Země. Je známo, že nejlepším vodním filtrem je půda, kde právě Bacillus subtilis vodu čistí a do podzemních pramenů se dostává bakteriálně i chemicky vyčištěná voda. Bacillus subtilis je PROBIOTIKUM, které neosidluje vaši unikátní mikroflóru, ale odstraňuje patogenní mikroflóru a podporuje tu prospěšnou. Patogenní mikroflóra je kyselé povahy a Bacillus subtilis produkuje ve střevech více jak 70 typů enzymů, 30 typů přírodních antibiotik, vitamínů, antibakteriálních substancí a také oxidanty, které patogenní mikroorganismy ničí a ty prospěšné posiluje. Oproti jiným probiotickým kmenům jako jsou laktobacily, bifidobakterie apod., které se stále nachází v lidském zažívacím traktu, Bacillus subtilis se udrží ve střevech po dobu až 14-ti dnů.

 
 
 
 
Pod tlačítkem OBJEDNAT získáte slevu 10Euro na první nákup.
V objednávce potvrďte moje jméno EVA LEXOVÁ, aby jste slevu získali.
Nebo vložte v košíku kód: 6372607
 
Kdyby jste si nevěděli s objednávkou rady, ozvěte se mi, ráda vám pomůžu.