Jak na odpolední útlum? 

Modere GO nápoj představuje komplexní přístup k optimalizaci hladiny energie, bdělosti a soustředění. Čistá energie získaná z 23 účinných složek – včetně 8 živin podporujících mozek, kofeinu ze zeleného čaje a řady dalších vlastností – z nichž každá byla vědecky vybrána tak, aby vám pomohla naplno rozvinout váš potenciál.

 

To znamená, že spolu s čistou energií podpoříte také bdělost, soustředění a kognitivní funkce, což vám pomůže dosáhnout vašich cílů. S Modere GO zvládnete odpoledne rychleji, uděláte více práce a budete dnes a denně v té nejlepší kondici.

 

  • Mozková mlha a duševní únava ve vás mohou vyvolat pocit, že si potřebujete zdřímnout. Věda má však jinou odpověď – Modere Go, přípravek obsahující nootropní látky posilující mozek včetně bakopy (ta je považována za jednu z nejlepších nootropních látek na světě!) a přírodního kofeinu ze zeleného čaje plus 6 aminokyselin. Je taky vynikajícím zdrojem vitamínů skupiny B, které prokazatelně přispívají ke zdraví mozku a pomáhají podporovat zvýšenou bdělost1, jasnou mysl a normální kognitivní funkce.

    Přínosy pro zdraví mozku jsou však jenom začátek. Go taky dodává většinu vitamínů a minerálních látek, které vaše tělo potřebuje pro každodenní výživu a posílení imunity. Tento komplexní holistický přístup vám pomůže cítit se soustředěně a zdravě, a zvládli tak všechno, co váš den přinese.
 

 POKYNY: 1 sáček rozmíchejte ve 250 ml studené vody a protřepávejte nebo míchejte, dokud se jeho obsah nerozpustí. Podle potřeby konzumujte 1 dávku denně. Nepřekračujte 1 dávku denně.

 

VAROVÁNÍ: Pokud máte zdravotní potíže nebo užíváte nějaký lék, poraďte se před použitím se svým poskytovatelem zdravotní péče. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

1. Kofein ze zeleného čaje pomáhá zlepšit koncentraci a zvýšit bdělost.

2. Vitamíny B2, B6, C a kyselina pantotenová přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.

3. Bakopa podporuje duševní funkceí, paměť a učení a přispívá k uchování a zapamatování znalostí.

4. Zinek a vitamíny thiamin, niacin, B6 a B12 přispívají k normální psychické/kognitivní funkci a/nebo funkci nervového systému.

5. Kyselina pantothenová přispívá k normální psychické činnosti a normální syntéze a metabolismu některých neurotransmiterů.

6. Mangan spolu s vitamíny B2, C, thiaminem, niacinem a kyselinou pantotenovou přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

7. Minerální látky selen a zinek spolu s vitamíny A, C, D a kyselinou listovou přispívají k normální funkci imunitního systému.

8. Minerální látky mangan, selen a zinek spolu s vitamíny B2 a C přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

9. Zinek přispívá k udržení normálního stavu kostí, pokožky, vlasů, nehtů a zraku. Mangan přispívá k udržení normálního stavu kostí a normální tvorbě pojivové tkáně. Vitamíny A, B2 a niacin přispívají k udržení normálního stavu pokožky. Vitamíny A a B2 přispívají k udržení normálního stavu zraku. Vitamín D přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů a fungování svalů.