Nastřelování náušnic miminkům, dětem i dospělým 

 


Nastřelení je metoda velice rychlého aplikovaní náušnice, v jedné sekundě se náušnice nastřelí a zrovna uzavře puzetou, ucítíte pouze chvilkovou tupou bolest

 

 

- náušnice které nastřeluji jsou vyrobeny z bílé chirurgické oceli, nebo chirurgické oceli pozlacené 24karátovým zlatem. V nabídce mám náušnice s kamínkem i náušnice bez kamínku, nebo s černým kamínkem vhodné i pro muže. Náušnice nastřeluji od roku 2020 nastřelování náušnic strážnice hodonín kyjov uherský ostroh vnorovy veselí nad moravou


- každá náušnice je vždy zabalená ve sterilní cartridge, náušnice se tedy vůbec nedotýkám rukou, zůstává po celou dobu před nastřelením sterilní! Jedná se o nejnovější systém nastřelování, kdy se celá cartridge i s náušnicí nasadí na pistolku. 

 

- před aplikací s vámi udělám konzultaci ohledně zdravotního stavu, poté vybereme náušnici, zdesinfikuji vám ušní boltce a předkreslím tečky kde náušnice bude, bez překleslení teček nenastřeluji. 

 

- do jednoho ucha je možné na jedno sezení nastřelit pouze dvě náušnice, kvůli případnému otoku a hojení    

 

- nastřelení páru náušnic trvá cca 15-20 minut u dospělých, u miminek trošku déle, cca 45 minut, z toho důvodu je u miminek vyšší cena za nastřelení.

 

 

PROSÍM, DODRŽUJTE  ČASY OBJEDNÁNÍ +- 5 minut je v pořádku, POKUD SE ALE ZPOZDÍTE O VÍC JAK 10 MINUT, DEJTE MI O TOM VŽDY VĚDĚT! A ani nechoďte moc brzy, buď se věnuji předchozímu klientovi, nebo ještě předávám děti na hlídaní. 

 

Kdy není vhodné nechat naušnice nastřelit?

- dětem do 3 měsíců věku – boltec je příliš malý a dětem ve věku cca 1-5 let

- při výskytu útvaru, který na ucho nepatří (výrůstek, ucpaná mazová žlázka, bradavice, znamínko) 

- osobám úzkostným, které se obávají narušení akupunkturních drah 

- lidem trpícím poruchou krevní srážlivosti 

-při akutním onemocnění, nachlazení, teplotě, atd.,

- pokud je miminko čerstvě po očkování, počkejte s nastřelením náušnic s odstupem cca 10 dní od očkování

-pacientům užívajícím léky na ředění krve , silní diabetici, epilepsie

-při alergiích na nikl, chirurgickou ocel či zlato! naušnice z chirurgické oceli obsahují povolené množství niklu

nenastřeluji chrupavku (helix,tragus, 4.dírka...), nastřelit lze jen měkký ušní lalůček!!

 

Co je lepší, nechat si naušnice nastřelit, nebo píchnout klasicky jehlou? 

Pro tkáň ucha je vždy lepší klasická jehla, která je ostřejší, než nastřelovací náušnice. Při nastřelování můžou vniknout mikrotrhlinky v tkáni. Ale z mých zkušeností nemám pocit, že by se nastřelené náušnice hojily hůře, než klasicky píchnuté jehlou. Ale je třeba dodržovat instrukce které doporučuji po nastřelení. Tj. pravidelné čistění speciálním přípravkem, neutahování puzety, správná hygiena místa vpichu, nevytahování náušnice dřív jak za 3 měsíce. Je jen na vás, pro jakou metodu se rozhodnete. 

 

 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
  
        
*nastřelování náušnic Strážnice * nastřelování náušnic Hodonín * nastřelování náušnic Vnorovy * nastřelování náušnic Veselí nad Moravou * nastřelování náušnic Petrov * nastřelování náušnic Rohatec * nastřelování náušnic Bzenec * nastřelování náušnic Moravský Písek * kdo nastřeluje náušnice * nastřelování náušnic miminko